KKK

Korduma kippuvad küsimused


Kuidas valida lapsele sobivaid juukse- ning nahahooldusvahendeid?valida

Täiskasvanutele mõeldud tooted on liiga tugevad lapse õrnale nahale. Lapse peanaha ühel cm2 on kuni 800 poori, mis on kui svamm, mis imeb sisse kõik šampoonis sisalduvad kunstlikud värvained, sünteetilised silikoonid, lõhnaained. Seetõttu on on eco.kid tooted täielikult sünteetiliste silikoonide ning kunstlike värv- ning lõhnaainetevabad – kasutatud on ainult puhtaid eeterlikke õlisid.


Mis vanuses lastele eco.kid tooted sobivad? 

Eco.kid tooted on loodud eelkõige 3-12 aastastele lastele, aga neid võivad kasutada ka vanemad kui 12 aastased. Noorematele kui 3 aastat sobib TLC – õrn juukse- ja kehapesugeel. Tooteid võivad kasutada ka täiskasvanud.


Millist šampooni valida?

Šampoon Prevent Sensitive sisaldab 3% eeterlikke õlisid, on õrn ja hooldav ning sobib kõikidele juuksetüüpidele igapäevaseks kasutamiseks. Kui lapse koolis või lasteaias on avastatud täid, siis vali šampoon Prevent, mis sisaldab rohkem eeterlikke õlisid (6%) ning seetõttu annab tugevama kaitse täide vastu (täidele ei meeldi eeterlike õlide lõhn, ning samuti aitab suurem kogus eeterlikke õlisid tootes juhuslikult pähe sattunud täid eemaldada). Parema tulemuse saavutamiseks kasuta ka teisi eco.kids tooteid (palsameid ja juuksevahasid).


Millist juuksepalsamit valida?

Nourish juuksepalsam sobib kõikidele juuksetüüpidele. Hydrate juuksepalsam sobib lokkis või paksematele juustele, või kui juuksed on väga lendlevad.


Mis teha kui lapsel on juba täid?

Täide eemaldamiseks lapse peast kasuta eco.kid Lice Bomb ekstrakti. Lice Bombis sisalduvad looduslikud eeterlikud õlid lähevad läbi täi pealmise kihi ning lämmatavad ta. Sõrmeotsaga määri algul ekstrakti juuksepiirile, seejärel  kammi juuksed kahele poole ning tõmba samamoodi väike kogus ekstrakti laubalt kuklani ja risti kõrvast kõrvani nii, et tekib neli sektsiooni. Seejärel määri hoolikalt Lice Bombi kõikidele sektsioonidele. Lice Bomb pudelist peaks piisama 4-6 kasutuskorraks. Eriti pööra tähelepanu kuklapiirkonnale ning kõrvade juures  pea külgedele – need kohad on täide lemmikud. Lice Bomb peaks peas olema vähemalt 10 minutit. Seejärel kammi juuksed täikammiga hoolikalt läbi. Pese juuksed Prevent Sensitive šampooniga (Prevent šampoon ei sobi oma kõrge eeterlike õlide sisalduse tõttu, kuna juba Lice Bomb sisaldab palju õlisid, võivad need koos nahka ärritada). Korda protseduuri umbes nädala pärast, kuna täide munad on kaitsva koore all ning kui kammides mõni välja ei tulnud, koorub sealt umbes nädala pärast uus täi. Edaspidi kasuta eco.kid juuksehooldusvahendeid, mis aitavad täide taastulekut vältida.


Mida teha kui lapsel on beebikõõm?

Uuringute järgi esineb kuni 50% alla kolme aastastel lastel beebikõõma.  Hüpoallergeenne kehakreem Potion Lotion aitab seda eemaldada. Potion Lotion kehakreem tuleks määrida beebikõõmale, ning jätta see ööseks pähe. Hommikul pese see maha õrna juukse- ja kehapesugeeliga TLC.


Kas eco.kids tooted sobivad lapsele, kellel on atoopiline dermatiit?

Atoopilise dermatiidi puhul esineb naha kuivus, sügelus ning ärritus. Seetõttu on oluline regulaarne nahahooldus ning pehmendavate-niisutavate kreemide kasutus. Õrn hüpoallergeenne juukse- ja kehapesugeel TLC ning kehakreem Potion Lotion on atoopilise dermatiidiga lapsele sobivad ja aitavad leevendada haigusnähtusid.