Beebidele sobivad tooted -20%!

beebidele sobivad tooted

Oktoobri lõpuni saad beebitoodetelt -20% allahindlust!

Oktoobri lõpuni on beebidele sobivad tooted juukse- ja kehapesupiim TLCvannivaht Call Me Bubbles ja kehakreem Potion Lotion 20% soodsamad – vali ostukorvi oranzi sildiga beebidele ja väikelastele sobivad tooted ning sisesta kupongi kood.

Ostu sooritades kasuta kupongi beebi20 !

TLC juukse- ja kehapesupiim sobib alates vastsündinust kuni 12 eluaastani. TLC ei kuivata beebi nahka nagu keemilisi naftajääkidest valmistatud sulfaate või silikoone sisaldavad tavapoe lastetooted. TLC peamised koostisained on kookospähkliõli, mis mõjub nahka puhastavalt ning tekitab mõnusat vahtu; nisupeptiidid, mis kaitsevad nahka; samuti aloe vera mahla, marjadest saadud ühendeid ning Amazonase puhtaid õlisid, mis annavad niisutust.

Vannivaht Call Me Bubbles annab mõnusa vahuse vannielamuse nii beebidele kui suurematele lastele. Niisutab, kaitseb ning on täiesti kemikaalivaba.

Kehakreem Potion Lotion on sobiv vastsündinust kuni vanaemadeni. Täiesti ilma sünteetiliste aineteta, sisaldab vaid looduslikke niisutavaid õlisid ning aloe verat, virsikuekstrakti, kookospähkliõli, jojobat jne. Jätab mõnusa niisutuse ilma rasvase tundeta. Võib kasutada nii tihti kui soov on.

Loe beebidele sobivatest eco.kid toodetest siit “Beebi hooldus turvalisel moel”.