eco.kid tooted

Eco.kid – ökotooted, mis on loodud lastele

eco.kid on orgaaniline, tervislik ja loodusesõbralik tootesari, mis on välja töötatud spetsiaalselt 1-12. aasta vanuste laste juustele, peanahale ja nahale. Sarja ökotooted aitavad vältida peamisi vanusegrupi nahaprobleeme, nagu näiteks kuiv peanahk, täid, kuiv nahk ja nahaärritused.

Ennetamine on parem kui ravi

Eco.kid toodete aluseks on idee, et ennetamine on parem kui ravi.

Eco.kid juuksehooldustooted aitavad ennetada katkisi juukseotsi, juuste kuivust, sügelevat peanahka ning juuksepusasid muutes samal ajal juuksed täidele ebameeldivaks.

Eco.kid nahahooldustooted sisaldavad niisutavaid ja puhastavaid koostisosi, mis aitavad ennetada lastel esinevaid erinevaid nahaprobleeme nagu ekseem, dermatiit, nahaärritused ja keemilistest koostisainetest tingitud allergiad.

Lastesõbralik, naturaalne, ohutu ja biolagunev

eco.kid tooted sisaldavad rikkalikult Austraalias looduslikult kasvavatest taimedest saadud eksootilisi õlisid ja võideid ning sertifitseeritud orgaanilisi toimeaineid, sh. Austraalia eukalüpt, Austraalia viierooline melaleuka, Austraalia sidrun-lõhnamürt, jpt.  Kuni 100% eco.kid toodete toorainetest vastavad ökoloogiliste ja orgaaniliste kosmeetikatoodete standarditele Ecocert ja/või USDA NOP või ACO (Australian Certified Organic).

ökotooted

eco.kid ökotooted ei sisalda kemikaale, sünteetilisi aineid, silikoone, sulfaate, säilitus-, lõhna- ja värviaineid.

Laste nahk on noor ja tundlik igasugustele keemilistele ühenditele, värvainetele, lõhnaainetele ja säilitusainetele. Nahk on nagu svamm – läbi pooride liiguvad ained läbi naha. Eco.kid on huvitatud sellest, et tooted ei sisaldaks keemilisi aineid, mis mõjuksid halvasti meie lastele, samuti et nad ei sisaldaks aineid, mis hiljem pesuveega pääseksid loodust rikkuma. Eco.kid sündis ideest, et suurtes poekettides müüdavatele naftajääke sisaldavatele toodetele on alternatiivne ja parem viis hoolitseda laste naha ja ümbritseva looduse eest. See on põhjus miks eco.kid tekkis ja eksisteerib.

Toodete loomulikule säilimisele aitavad kaasa kuumutamine, steriilne tootmine, looduslikult antimikroobisete viljade ja taimede ekstraktid ning pH. Ka ei kasutata kunstlikke lõhnaaineid, vaid eco.kid toodete lõhn pärineb eeterlikest õlidest ja ekstraktidest. eco.kid toodete ja müügimaterjalide jaoks on kasutatud taaskasutatud paberit või kartongi. Tootmine põhineb 100%-lt rohelisel energial.

Tooted on Ecocert Greenlife’i poolt vastavalt Ecocert Standardile sertifitseeritud looduslikud mahepõllunduse kosmeetikatooted. Eco.kid ökotooted on biolagunevad ja neid ei ole testitud loomade peal. 

ökosertifikaat