Ennetamine on parem kui ravi

täide ennetamine

Eco.kid loojad usuvad, et parem on lastel esinevaid juukse- ning nahaprobleeme ära hoida kui neid hiljem ravida.

Lapse nahk toodab umbes kuus korda vähem rasu kui täiskasvanud inimese nahk ning on noor ja tundlik sünteetilistele lõhna-, värv- ja säilitusainetele, tugevate palsamitele ning kaubanduslikuks kasutamiseks mõeldud sulfaatidele.

Tere tulemast sulfaatide, petrokemikaalide, kunstlike lõhnaainete ja mittevajalike värvainete vabasse eco.kid maailma! Toodetes kasutatud taimsed eeterlikud õlid puhastavad juukseid ja peanahka õrnalt ning hooldavad lapse peanahka. Pesemisprotsess on lastele leebe ja pisaratevaba.

eco.kid juuksehooldusvahendid ennetavad täide tekkimist

Tänu toodetes sisalduvatele Austraalia eeterlikele õlidele, mille lõhn on meeldiv meile, kuid mitte täidele, aitavad eco.kid tooted ära hoida täide taastekkimist.

eco.kid juuksehooldustooted aitavad:

  • ennetada katkisi juukseotsi ning pusasid tänu neis kasutatavatele eeterlikele õlidele;
  • muuta juuksed täidele ebameeldivaks, kuna toodetes on kasutatud mitmekordselt destilleeritud puhtaid eeterlikke õlisid, mille lõhn on meeldiv küll meile, kuid mitte täidele;
  • ennetada kuiva peanahka, sügelust ning beebikõõma (infantiilne dermatiit) toodetes sisalduva orgaaniliselt sertifitseeritud hüpoallergiliste toimeainete tõttu.

eco.kid nahahooldustooted aitavad:

  • ennetada kuiva nahka, nahaärritust, naha ketendust ning tundlikkust, kuna toodetes on kasutatud orgaaniliselt sertifitseeritud hüpoallergilisi toimeaineid.
  • ennetada ja leevendada dermatiiti ning ekseemi.

peatäid, täi, tingud, looduslik