Juuksehooldus

juuksehooldus

Juuksehooldus eco.kid’i moodi

Lapse peas on üle 800 karvanääpsu ja 500 higinäärme ruutsentimeetri kohta. Seetõttu on lapse peanahk pisut nagu svamm, mis imab endasse kõik juuksehooldusvahendites kasutatavad kemikaalid. Just seetõttu on väga oluline, et laste juuksehooldustooted oleksid naturaalsed ja ohutud.

eco.kid juuksehooldussari koosneb laste jaoks välja töötatud orgaanilistest juuksehooldustoodetest. Tooted on lastele tervislikud ning muudavad juuksed täidele vastuvõtmatuks lõhnates meeldivalt meile, kuid mitte täidele.

Juhul kui täid on juba tekkinud, siis on tootesarjas olemas spetsiaaltooted, milles sisalduvad Amazonase vihmametsadest ning Austraaliast pärit naturaalsed taimeessentsid aitavad ohutult ja loomulikult täidest ja tingudest vabaneda.

Eco.kid juuksehooldustooted aitavad:

  • vältida katkisi juukseotsi ja pusasid;
  • vältida kuiva peanahka ja beebikõõma, kuna toodetes on kasutatud orgaaniliselt sertifitseeritud õrnaid koostisaineid nagu nt. looduslikust keskkonnast korjatud Amazonase vihmametsade võideid ja õlisid segatuna siluvate toimeainetega, mis baseeruvad riisil, seentel, nisul ja sinepil;
  • muuta juuksed täidele ebameeldivaks kasutades selleks iidset rahvatarkust, mille juured ulatuvad Amazonase džunglitest kuni Aasia vihmametsadeni.

Laste juustele ja peanahale parima tulemuse saavutamiseks on välja töötatud
4-sammuline eco.kid juuksehooldussüsteem.
peatäid