4-sammuline juuksehooldussüsteem

Parima tulemuse saavutamiseks on välja töötatud 4-sammuline eco.kid juuksehooldus süsteem.

1. samm – šampoon

ökotootedökotootedIgapäevaseks kasutamiseks mõeldud Prevent ja Prevent Sensitive šampoonid sisaldavad vahtu tekitavaid aineid ning Austraalia eeterlikke õlisid, mis aitavad õrnalt puhastada lapse juukseid ja peanahka. Looduslikud eeterlikud õlid lõhnavad meile meeldivalt, kuid mitte täidele. Igapäevane šampooni kasutamine aitab ennetada täide tekkimist.

2. samm – palsam

ökotootedökotootedIgapäevaseks kasutamiseks mõeldud orgaaniliselt sertifitseeritud palsamid Nourish ja Hydrate sisaldavad rikkalikult looduslikust keskkonnast korjatud Amazonase vihmametsade võideid ja õlisid segatuna siluvate toimeainetega, mis baseeruvad riisil, seentel, nisul ja sinepil. Taimsed toimeained muudavad juuksed terveks,
särvaks ja siledaks ning toodetes sisalduvate looduslike Austraalia eeterlike õlide lõhn meeldib küll meile, kuid mitte  täidele. Lisaboonusena aitavad tooted juba ennetavalt võidelda täide tekkimise vastu.

3. samm – pähejäetav palsam

õkotootedPähejäetav orgaaniliselt sertifitseeritud Daily Tonic sisaldab niisutavat aloe verat, passioonivilja õli ning seentel põhinevaid biopolümeere, mis lisavad laste juustele tugevust ja sära ning vähendavad kõikvõimalikke pusasid. Meeldiv Austraalia eeterlike õlide lõhn on täiesti vastuvõetamatu täidele. Lisaboonusena aitab toode juba ennetavalt võidelda täide tekkimise vastu.


4. samm – viimistlemine

ökotootedTuff Stuffökotooted tugev viimistlusvahend ja Bubbalicious kaitsev viimistluspasta baseeruvad Jojoba vahal ning on tervislikud ja ohutud. Tooted ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lõhna- ega värvaineid. Rohkelt looduslikke ja sertifitseeritud orgaanilisi taimseid aineid sisaldavad tooted on ainukesed, mida sa võid julgelt lapsele terveks päevaks pähe jätta. Lisaboonusena aitavad tooted juba ennetavalt võidelda täide tekkimise vastu.