Kõik tooted nüüd kuni -40%!

Märtsis saad kõiki meie pehmeid, looduslikke ning hästi lõhnavaid keha- ja juuksehooldustooted osta eriti soodsa hinnaga! Kõik tooted on tavahinnast 20 kuni 40% soodsamad.

Meie oranžid tooted, juukse- ja kehapesupiim TLC, vannivaht Call Me Bubbles ja kehakreem Potion Lotion sobivad alates vastsündinust kuni vanaemadeni välja. Nimelt ei sisalda eco.kid kehahooldustooted keemilisi aineid, aga sisaldavad hulgaliselt niisutavaid looduslikke komponente. Näiteks nisupeptiidid, kookospähkliõli jm. Seetõttu sobivad nad ka eriti tundlikule nahale ja lastele, kes kannatavad dermatiidi all. Ja ega emadelgi pole midagi selle vastu, et end puhtast loodusest pärit toodetega hellitada!

Kehahooldustooted

TLC juukse- ja kehapesupiim sobib alates vastsündinust kuni 12 eluaastani. TLC ei kuivata beebi nahka nagu keemilisi naftajääkidest valmistatud sulfaate või silikoone sisaldavad tavapoe lastetooted. TLC peamised koostisained on kookospähkliõli, mis mõjub nahka puhastavalt ning tekitab mõnusat vahtu; nisupeptiidid, mis kaitsevad nahka; samuti aloe vera mahla, marjadest saadud ühendeid ning Amazonase puhtaid õlisid, mis annavad niisutust.

Vannivaht Call Me Bubbles annab mõnusa vahuse vannielamuse nii beebidele kui suurematele lastele. Niisutab, kaitseb ning on täiesti kemikaalivaba.

Kehakreem Potion Lotion on sobiv vastsündinust kuni vanaemadeni. Täiesti ilma sünteetiliste aineteta, sisaldab vaid looduslikke niisutavaid õlisid ning aloe verat, virsikuekstrakti, kookospähkliõli, jojobat jne. Jätab mõnusa niisutuse ilma rasvase tundeta. Võib kasutada nii tihti kui soov on.

Loe beebidele sobivatest eco.kid toodetest siit “Beebi hooldus turvalisel moel”.

Telli kehahooldustooted siit!

Veel üks boonus juuksepusade ning kuivade juuste vastu: lisaks kehahooldustoodetele on sooduspakkumises ka juustesse pihustatav juuksepalsam Daily Tonic ning palsamid Hydrate ja Nourish.

Daily Tonicuga kaovad ka kõige hullemad juuksepusad ja varesepesad. Daily Tonicut saab kasutada nii niisketes kui kuivades juustes ning ta ei muuda juukseid raskeks. See on ideaalne toode Eesti lapse õrna tekstuuriga lendlevatele juustele, mis kipuvad kergesti pusasse minema. Daily Tonicut võib igal hommikul enne juuste kammimist juustesse pihustada ning juuksed on kergesti kammitavad ning pusad tulevad lihtsalt lahti.

Hydrate ja Nourish aga on looduslikke õlisid ja koostisaineid sisaldavad juuksepalsamid, mis niisutavad ka kõige kuivemad juuksed.

Juuksehooldustooted

Telli juuksehooldustooted siit!