Lõpumüük: kõik tooted kuni 40% soodsamad!

-40%visuaal

eco.kid keha- ja juuksehooldustooted on lõpumüügis tavahinnast kuni 40% soodsamalt!

eco.kid e-pood on suletud, ent mõned tooted on veel laos olemas ja müügis. Soovi korral kirjuta info@ecokids.ee . 🙂 

eco.kid juuksehooldustooted aitavad vältida katkisi juukseotsi ja pusasid, kuiva peanahka ja beebikõõma, kuna toodetes on kasutatud orgaaniliselt sertifitseeritud õrnaid koostisaineid. Lisaks aitavad need tooted vältida või tõrjuda täisid.

Palsamid Hydrate ja Nourish on looduslikke õlisid ja koostisaineid sisaldavad juuksepalsamid, mis niisutavad ka kõige kuivemad juuksed. Palsamite regulaarne kasutamine aitab eemal hoida täid. 

Juhul kui täid on juba tekkinud, siis on tootesarjas olemas spetsiaaltoode – ekstrakt Lice Bomb, milles sisalduvad Amazonase vihmametsadest ning Austraaliast pärit naturaalsed taimeessentsid aitavad ohutult ja loomulikult täidest ja tingudest vabaneda.

Telli juuksehooldustooted siit!

Oranžid tooted, juukse- ja kehapesupiim TLC, vannivaht Call Me Bubbles ja kehakreem Potion Lotion sobivad alates vastsündinust kuni vanaemadeni välja. Nimelt ei sisalda eco.kid kehahooldustooted keemilisi aineid, aga sisaldavad hulgaliselt niisutavaid looduslikke komponente. Näiteks nisupeptiidid, kookospähkliõli jm. Seetõttu sobivad nad ka eriti tundlikule nahale ja lastele, kes kannatavad dermatiidi all. Ja ega emadelgi pole midagi selle vastu, et end puhtast loodusest pärit toodetega hellitada!

TLC juukse- ja kehapesupiim sobib alates vastsündinust kuni 12 eluaastani. TLC ei kuivata beebi nahka nagu keemilisi naftajääkidest valmistatud sulfaate või silikoone sisaldavad tavapoe lastetooted. TLC peamised koostisained on kookospähkliõli, mis mõjub nahka puhastavalt ning tekitab mõnusat vahtu; nisupeptiidid, mis kaitsevad nahka; samuti aloe vera mahla, marjadest saadud ühendeid ning Amazonase puhtaid õlisid, mis annavad niisutust.

Vannivaht Call Me Bubbles annab mõnusa vahuse vannielamuse nii beebidele kui suurematele lastele. Niisutab, kaitseb ning on täiesti kemikaalivaba.

Kehakreem Potion Lotion on sobiv vastsündinust kuni vanaemadeni. Täiesti ilma sünteetiliste aineteta, sisaldab vaid looduslikke niisutavaid õlisid ning aloe verat, virsikuekstrakti, kookospähkliõli, jojobat jne. Jätab mõnusa niisutuse ilma rasvase tundeta. Võib kasutada nii tihti kui soov on.

Loe beebidele sobivatest eco.kid toodetest siit “Beebi hooldus turvalisel moel”.

Toodete tellimiseks kirjuta info@ecokids.ee.