Head kooliaasta algust!

Peale suvepuhkust ja viimaste nädalate ootusärevust on see lõpuks käes – kooliaasta algas. Sigin-sagin, uued algused, uued sõbrad ja toredad taaskohtumised. Nii paljust on rääkida, sest suvi oli pikk ja tore. 🙂

Koos kooliaasta algusega võib lasteasutustes esile kerkida juba vana ja tuttav, ent siiski ebameeldiv teema – peatäid. Kuna eco.kid juuksehooldustooted on praktiliselt ainukesed looduslikud tooted, mis aitavad täisid vältida, siis kirjutame juba ennatlikult, kuidas ja miks neid on hea kasutada.

eco.kid juuksehooldustooted on unikaalsed selle poolest, et nad sisaldavad looduslikke eeterlikke õlisid, mille lõhn täidele ei meeldi. Nimelt otsivad täid oma uut ohvrit just lõhnameele kaudu, kuna silmi neil ei ole.

Tüdrukute juustele on hea näiteks eco.kid Daily Tonic juustesse jäetav palsam. Mugavalt pihustatav palsam aitab vältida lendlevaid juukseotsi, mis soodustavad täidesse nakatumist. Lisaks päästab see palsam lahti kõik juustesse tekkinud pusad. Ka palsamid Hydrate Intense ja Nourish sisaldavad puhtaid eeterlikke õlisid, mis täidele ei meeldi.

Poistele sobib hästi Tuff Stuff juuksevaha, mis aitab vältida täidega nakatumist ning muudab soengu stiilseks.

Kõik eco.kid tooted sobivad igapäevaseks kasutamiseks, on puhtad ja ökoloogilised ning mõeldud igas vanuses lastele.

Vaata ka meie artiklit “Viis meetodit peatäide raviks”.