Eco.kid – looduskosmeetika 1-12 a lastele

Looduskosmeetika

Looduskosmeetika lastele

Eesti turule on jõudnud tervislik ja loodusesõbralik Austraaliast pärit tootesari eco.kid, mis on välja töötatud spetsiaalselt 1-12. aasta vanuste laste juustele, peanahale ja nahale.

Lapsed ei ole väiksed täiskasvanud – laste nahk on 30% õhem kui täiskasvanul ning seetõttu imenduvad keemilised ained kergemini läbi naha. Samuti puudub alla kuue kuu vanustel väikelastel ajus kaitsev barjäär, mis takistaks keemiliste ainete imendumist ajukudedesse. Ka on väikelaps oma kaalult kerge ning seetõttu on imendunud kahjulike ainete kogus kaalu kohta palju suurem kui täiskasvanul.

Ennetamine on parem kui ravi

Eco.kid looduskosmeetika lastele töötati välja põhimõttel, et ennetamine on parem kui probleemide hilisem ravi.

Sarja juuksehooldustooted aitavad vältida juukse- ja peanahaprobleeme nagu katkised juukseotsad, juuksepusad ja sügelev peanahk ning samal ajal muutes juuksed täidele ebameeldivaks.

Eco.kid niisutavad ja puhastavad nahahooldustooted aitavad aga ennetada nahaprobleeme nagu ekseem, dermatiit, beebikõõm ja keemilistest ainetest tingitud lööbed. Eco.kid tooted ei sislda keemilisi aineid, mis võiksid põhjustada allergiaid.

Lastesõbralik, naturaalne, ohutu ja biolagunev

Vesi on peale õhu peamine looduslik element, mida me tarbime, Seetõttu on see eriti oluline, et tootmine oleks võimalikult loodust säästev ja tooted biolagunevad ning ilma keemiliste lisaaineteta.

eco.kid tooted sisaldavad rikkalikult Austraalias looduslikult kasvavatest taimedest saadud eksootilisi õlisid ja võideid ning sertifitseeritud orgaanilisi toimeaineid. eco.kid tooted ei sisalda kemikaale, sünteetilisi aineid, silikoone, sulfaate, säilitus-, lõhna- ja värviaineid.

Toodete loomulikule säilimisele aitavad kaasa kuumutamine, steriilne tootmine, looduslikult antimikroobisete viljade ja taimede ekstraktid ning pH. Ka ei kasutata kunstlikke lõhnaaineid, vaid eco.kid toodete lõhn pärineb eeterlikest õlidest ja ekstraktidest. eco.kid toodete ja müügimaterjalide jaoks on kasutatud taaskasutatud paberit või kartongi. Tootmine põhineb 100%-lt rohelisel energial.

Tooted on Ecocert Greenlife’i poolt vastavalt Ecocert Standardile sertifitseeritud looduslikud mahepõllunduse kosmeetikatooted. Tooted on biolagunevad ja neid ei ole testitud loomade peal.

Tere tulemast sulfaaatide, petrokemikaalide, kunstlike lõhnaainete ja mittevajalike värvainete vabasse eco.kid maailma!

Eco.kid muudab maailma iga päev paremaks, et meie lapsed oleks tervemad ja loodus puhtam.